رزرو ترانسفر فرودگاه استانبول

رزرو آنلاین خدمات

خدمات آنلاین تاکسی فرودگاه استانبول

ویژگی خدمات ترانسفر فرودگاه استانبول

ترانسفر فرودگاه استانبول

ترنسفر فرودگاهی در شهر استانبول، در فرودگاه بزرگ استانبول و فرودگاه صبیحا ارائه شده و قابل رزرو میباشد.

با رزرو ترانسفر فرودگاهی استانبول، شما می‌توانید به محض رسیدن به هر یک از این فرودگاه‌ها، از سرویس‌ ون‌های vip استفاده نمایید. صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از استرس پیدا کردن مسیرها و نداشتن نگرانی درباره حمل چمدان و بارها، تنها بخشی از مزایای رزرو ترانسفر فرودگاهی استانبول است.

در این ون‌ها صندلی‌ها رو به روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و ظرفیت آنها 3 تا 4 نفر به همراه 4 چمدان بزرگ میباشد.

رزرو آنلاین

نحوه رزرو ترانسفر فرودگاهی استانبول

برای رزرو آنلاین ترانسفر فرودگاه استانبول میتوانید از روش های زیر اقدام کنید :

1- شما می‌توانید از طریق واتساپ با تیم واران ترنسفر در ارتباط باشید.  امکان مشاوره و دریافت پاسخ‌های فوری به سوالات شما را نیز فراهم است.

2- اگر ترجیح می‌دهید به صورت تلفنی اقدام به رزرو کنید، کارشناسان ما آماده‌اند تا به شما کمک کنند. با تماس با شماره تلفن‌های ما، می‌توانید به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و رزرو ترانسفر خود را نهایی کنید.

برای رزرو تاکسی فرودگاه استانبول کافی است تا بر روی یکی از دکمه زیر کلیک نمایید تا در سریعترین زمان فرآیند رزرو شما انجام شود.

شماره تلفن پشتیبانی : 02157736

هزینه ترانسفر از فرودگاه استانبول

هزینه ترانسفر فرودگاه استانبول به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر یک می‌توانند بر قیمت نهایی تاثیرگذار باشند. مبدا و مقصد مسافر مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت میباشد. ترنسفر فرودگاهی هم برای ورود به فرودگاه و هم در زمان خروج از فرودگاه ارائه میشود که عموما پایین ترین نرخ برای رزرو 50 دلار میباشد.

برای استعلام سریع هزینه کلیک نمایید

نوع خودرو: ون تشریفاتی بنز V2

4

4

4

مزایا خدمات واران ترنسفر

سوالات متداول مشتریان ترانسفر فرودگاه استانبول

برای رزرو تاکسی هر زمان مسافر تمایل داشته باشد تا یک روز قبل از پرواز امکان رزرو وجود دارد. در مواردی نیز در روز پرواز در صورت در دسترس بودن خودرو امکان رزرو هست.

هزینه این خدمات باتوجه به زمان رزرو و مقصد متفاوت میباشد.